Team

Directie:

Marja Brinkhoff (mailto:dir.debongerd-g@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag en donderdag

 

Groep 1-2

Frank van Uden (mailto:f.vuden@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag (om de week)

 

Groep 3-4

Hilke van Boekel (mailto:h.vboekel@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag en vrijdag

Annerie Meulepas (mailto:a.meulepas@optimusonderwijs.nl)

Woensdag en donderdag

 

Groep 5-6

Patricia Bongaarts (mailto:p.bongaarts@optimusonderwijs.nl)

Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Annerie Meulepas (mailto:a.meulepas@optimusonderwijs.nl)

Maandag

 

Groep 7-8

Miriam Arts (mailto:miriam.arts@optimusonderwijs.nl)

Maandag en dinsdag

Pascalle Groen(mailto:p.groen@optimusonderwijs.nl)

Woensdag, donderdag en vrijdag

 

Interne begeleiding

Karin Willems (mailto:k.willems@optimusonderwijs.nl)

Maandag en dinsdag

 

Ondersteuning

Ad Willems – Conciërge (mailto:a.willems@optimusonderwijs.nl)

Maandag, woensdag en donderdag (ochtenden)

Theo Cornelissen  – Administratie – (mailto:t.cornelissen@optimusonderwijs.nl)

Donderdag(ochtend)

Hans Adams –  Interieurverzorger

Dagelijks