Team

Directie:

Marja Brinkhoff (mailto:dir.debongerd-g@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag (of woensdag) en donderdag

Groep 1-2

Frank van Uden (mailto:f.vuden@optimusonderwijs.nl)

maandag, dinsdag,  woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 3-4

Lotte Jansen (mailto:lotte.jansen@optimusonderwijs.nl)

maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Annerie Meulepas (mailto:a.meulepas@optimusonderwijs.nl)

donderdag

Groep 5-6

Judith van Hees (mailto:j.vhees@optimusonderwijs.nl)

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Groep 7-8

Annerie Meulepas (mailto:a.meulepas@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag en woensdag

Miriam Arts (mailto:miriam.arts@optimusonderwijs.nl)

Donderdag en vrijdag

Interne begeleiding

Ingrid Bouwer (mailto:i.bouwer@optimusonderwijs.nl)

Karin Willems (mailto:k.willems@optimusonderwijs.nl)

Ondersteuning

Vincent Pater – Conciërge (mailto:v.pater@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag (wisselende tijden in de ochtend)

Theo Cornelissen  – Administratie  (mailto:t.cornelissen@optimusonderwijs.nl)

Donderdag(ochtend)

Hans Adams –  Interieurverzorger

Dagelijks