Team

Directie:

Marja Brinkhoff (mailto:dir.debongerd-g@optimusonderwijs.nl)

Maandag, dinsdag (of woensdag) en donderdag

 

Groep 1-2

Frank van Uden (mailto:f.vuden@optimusonderwijs.nl)

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Patricia Bongaarts (mailto:p.bongaarts@optimusonderwijs.nl)

woensdag

 

Groep 3-4

Annerie Meulepas (mailto:a.meulepas@optimusonderwijs.nl)

maandag, dinsdag en woensdag

Patricia Bongaarts (mailto:p.bongaarts@optimusonderwijs.nl)

donderdag, vrijdag

 

Groep 5-6

Judith van Hees (mailto:j.vhees@optimusonderwijs.nl)

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Pascalle Baggen(mailto:p.baggen@optimusonderwijs.nl)

maandag

 

Groep 7-8

Miriam Arts (mailto:miriam.arts@optimusonderwijs.nl)

Maandag en dinsdag

Pascalle Baggen(mailto:p.baggen@optimusonderwijs.nl)

Woensdag, donderdag en vrijdag

 

Interne begeleiding

Karin Willems (mailto:k.willems@optimusonderwijs.nl)

Dinsdag en woensdag

 

Ondersteuning

Toon Scheffers – Conciërge (mailto:t.scheffers@optimusonderwijs.nl)

Maandag, woensdag en donderdag (ochtenden)

Theo Cornelissen  – Administratie – (mailto:t.cornelissen@optimusonderwijs.nl)

Donderdag(ochtend)

Hans Adams –  Interieurverzorger

Dagelijks